Krzyże, różańce i medaliki – niekoniecznie na niedzielną mszę... Raczej na sobotnią randkę – nie bój się zostać boginią!

Naszyjnik Madonna i kolczyki Bedtime stories od Monica di Creddo
Naszyjnik Madonna i kolczyki Bedtime stories od Monica di Creddo Kate&Kate
Sycylia, parny wieczór i Monica Bellucci w czarnej koronkowej sukni. Zabudowanej, ale ona i tak emanuje seksapilem – jak to Monica. Na szyi – dla kontrastu – nosi różaniec. Ty też zabaw się takim perwersyjnym połączeniem! Pomoże Ci kolejna Monica – di Creddo.

Wśród biżuterii tej brazylijskiej projektantki znajdziesz iście „boskie” łańcuchy z krzyżami, medalikami i różami. Każdy naszyjnik wykończony jest małym krzyżykiem, który przewrotnie widać (lub nie) z tyłu na Twojej szyi i plecach. W efekcie z przodu nosisz Matkę Boską lub duży krzyż, a z tyłu malutki krzyżyk… To wcale nie zamach na świętość! W Brazylii, skąd pochodzi di Creddo, dewocjonalia są na każdym kroku. Motywy religijne są na kolorowych pamiątkach, gadżetach… Nie podchodzi się do nich tylko i wyłącznie śmiertelnie poważnie. Są „oswojone” i towarzyszą Brazylijczykom na co dzień.
Co ciekawe, „religijna” biżuteria wydobywa kwintesencję kobiecości. To paradoks w prawdziwie włoskim stylu – kraju oficjalnie katolickim, i niezwykle zmysłowym zarazem… My inspirujemy się Bellucci, a nasze mamy stylizowały się na inne gwiazdy włoskiego kina: Sophię Loren, Claudię Cardinale… Tapirowały koki i rysowały kreskę na oku. My rozpuszczamy włosy i malujemy usta na czerwono. Nosimy czarny kolor i medaliony z Matką Boską w uszach.
Pijemy mocne espresso i ignorujemy zaczepne gwizdy robotników na ulicy. Mamy wielu adoratorów – w końcu my też jesteśmy boginiami… Z takim nastawieniem nasza atrakcyjność wzrasta o kilkaset procent!

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Trwa ładowanie komentarzy...