Kto powiedział, że kobiety po 40-tce nie mogą nosić dekoltów? Wzoruj się na Thelmie i Louise

Delikatne chokery w stylu kowbojskim. Pierścionek z okiem proroka od Shashi
Delikatne chokery w stylu kowbojskim. Pierścionek z okiem proroka od Shashi Kate&Kate
Thelma była zahukana przez męża, Louise pyskatą czterdziestką, która nie daje sobie w kaszę dmuchać. Obydwie po przejściach, wyruszają w podróż przez Stany, która odmieni ich życie. Oglądałyście ten film, prawda? Jeśli nie, musicie to czym prędzej nadrobić. To pozycja obowiązkowa dla każdej kobiety.

W trakcie „road tripu” Thelma wyzwala swoją uwodzicielską stronę i nareszcie robi to, na co ma ochotę, zaś Louise odkrywa pokłady czułości, jakich u siebie nie podejrzewała, oraz swoją opiekuńczą stronę. Obydwie kobiece do szpiku kości. „Thelma i Louise” to również biblia dla fanów mody. Stuprocentowy amerykański styl: biały T-shirt do obcisłych dżinsów i bandamka zawiązana na szyki to „mundurek” Louise. Thelma natomiast jest bohaterką kultowej sceny, w której odrywa rękawy od koszuli dżinsowej, aby zrobić z niej kamizelkę, którą wiąże następnie w kokardkę na brzuchu. I kto powiedział, że czterdziestki nie mogą być sexy?? 15 lat później Thelmę naśladowała Britney Spears, ale gdzie jej tam do niewymuszonego seksapilu Thelmy…
Naturalne i autentyczne kobiety nie potrzebują wiele, aby zawrócić facetowi w głowie. Nie musisz wcale wyglądać jak Melania Trump (wręcz przeciwnie – stawiaj ją jako antywzór). Niech Twoją inspiracją będą wyluzowane amerykańskie kobiety, które biały T-shirt zakładają na czarny stanik (niech prześwituje zadziornie, a co!) a na wierzch uroczy łańcuszek z bawolim rogiem (aluzja do Arizony). Taki łańcuszek możesz też nosić jako „choker”, blisko szyi, do dżinsowej koszuli, w której rozepniesz kilka guzików – bo kto powiedział, że kowbojki i kobiety po czterdziestce nie mogą nosić dekoltów? ;)
Nowojorska marka Shashi doskonale odzwierciedla taki autentyczny amerykański klimat w swojej biżuterii. Ich ozdoby mają w sobie coś „rdzennego” (odrobinę indiańskiego też), ale są tak wdzięczne i delikatne, że założone do białego T-shirtu wyglądają bardzo nowocześnie i naturalnie. A jeśli założysz do tego kolczyki-wkrętki w kształcie bawolich rogów, to już nie będzie żadnej wątpliwości co do tego, że masz poczucie humoru oraz dystans do siebie i świata. Bo życie zaczyna się po czterdziestce – howgh!

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Trwa ładowanie komentarzy...